Kullanım Şartları

Bu sunucudan yüklenmek üzere sunulan tüm yazılımlar ("Yazılım") Alfabesoft Yazılım'ın telif haklarına sahip olduğu çalışmalardır. Yazılım, varsa, beraberinde veya içinde bulunan son kullanıcı lisans anlaşmasının ("Yazılım Anlaşması") şart ve koşulları çerçevesinde kullanılır. Hiçbir son kullanıcı, şartlarını kabul etmeden önce Lisans Anlaşması'nı beraberinde veya içinde bulunduran Yazılımı kullanamaz.

Yazılım, Lisans Anlaşması'na göre yalnızca tarafımızca anlaşması yapılan son kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Yazılımın Lisans Anlaşması'na aykırı bir şekilde çoğaltılması veya dağıtılması yasalarla açıkça yasaklanmış olup, ciddi hukuki ve cezai yaptırımlarla sonuçlanabilir. Yasağı ihlal edenler hakkında mümkün olan en ciddi şekilde takibat yapılacaktır.

YAZILIMLAR, BİR GARANTİ SÖZ KONUSU İSE, YALNIZCA LİSANS ANLAŞMASININ ŞARTLARI KAPSAMINDA GARANTİ ALTINA ALINMIŞTIR.

Bu Web Sitesindeki Belgelere İlişkin Beyan

Bu sunucudaki ("Sunucu") Belgeleri (iş raporları, bilgi sayfaları ve Sıkça Sorulan Sorular) kullanma izni (1) aşağıdaki telif hakkı notunun tüm kopyalarda görünmesi ve hem telif hakkı notu hem de bu iznin bulunması, (2) bu Sunucu'daki Belgelerin sadece bilgi amaçlı ve gayri-ticari veya özel amaçlarla kullanılacağı ve herhangi bir ağ bilgisayarına kopyalanmaması ve (3) Belgelerde hiçbir değişiklik yapılmaması şartıyla verilir. Başka amaçlarla kullanım yasalarla açıkça yasaklanmıştır ve ciddi hukuki ve cezai yaptırımlarla sonuçlanabilir. Yasağı ihlal edenler hakkında mümkün olan en ciddi şekilde takibat yapılacaktır.

Alfabesoft web sitelerinin unsurları ticari marka, haksız rekabet ve diğer yasalarla koruma altına alınmış olup, kısmen veya tamamen kopyalanamaz veya taklit edilemez. Hiçbir Alfabesoft sitesinin logo, grafik, ses veya görüntüsü, Alfabesoft'in ilgili izni olmadıkça kopyalanamaz veya taklit edilemez.

ALFABESOFT, BU SUNUCUDA HERHANGİ BİR AMAÇLA YAYINLANMIŞ OLAN BELGELER VE İLGİLİ GRAFİKLERDE BULUNAN BİLGİLERİN UYGUNLUĞUNA DAİR HİÇBİR BEYAN VE TAAHHÜTTE BULUNMAZ. BU BELGE VE GRAFİKLER HERHANGİ BİR GARANTİ KAPSAMINDA OLMAKSIZIN "OLDUKLARI GİBİ" SUNULMUŞTUR. ALFABESOFT TÜM DOLAYLI GARANTİLER VE SATILABİLİRLİK KOŞULLARI, BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK, TASARRUF HAKKI VE İHLAL ETMEME DAHİL OLMAK ÜZERE BU BİLGİLER İLE İLGİLİ TÜM GARANTİ VE KOŞULLARDAN BURADA FERAGAT ETMEKTEDİR. ALFABESOFT, BU SUNUCUDA VERİLEN YAZILIM VE BELGELERİN KULLANIMI VEYA YERİNE GETİRİLMESİ, HİZMET VE BİLGİLERİN SAĞLANMASI VEYA SAĞLANAMAMASINDAN KAYNAKLANAN VEYA BUNUNLA BAĞLANTILI OLARAK BİR SÖZLEŞME DAVASI, İHMAL YA DA BAŞKA BİR HUKUK DIŞI FİİL SIRASINDA VERİ KULLANIMI VEYA KAR KAYBI SONUCU ORTAYA ÇIKAN HİÇBİR ÖZEL, DOLAYLI YA DA NETİCE İTİBARIYLA ORTAYA ÇIKAN ZARARDAN SORUMLU DEĞİLDİR.

BU SUNUCUDA YAYINLANAN BELGELER VE GRAFİKLERDE TEKNİK YANLIŞLIKLAR VEYA YAZIM HATALARI BULUNABİLİR. BİLGİLER PERİYODİK OLARAK DEĞİŞTİRİLMEKTEDİR. ALFABESOFT BURADA SÖZÜ EDİLEN ÜRÜN(LER) VE/VEYA PROGRAM(LAR)DA İSTEDİĞİ ZAMAN DÜZELTME VE/VEYA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.

Bu Web Sitesinde Sunulan Yazılım, Belge ve Hizmetlere İlişkin Notlar

ALFABESOFT, BU SUNUCUDA VERİLEN YAZILIM VE BELGELERİN KULLANIMI VEYA YERİNE GETİRİLMESİ, HİZMET VE BİLGİLERİN SAĞLANMASI VEYA SAĞLANAMAMASINDAN KAYNAKLANAN VEYA BUNUNLA BAĞLANTILI OLARAK BİR SÖZLEŞME DAVASI, İHMAL YA DA BAŞKA BİR HUKUK DIŞI FİİL SIRASINDA VERİ KULLANIMI VEYA KAR KAYBI SONUCU ORTAYA ÇIKAN HİÇBİR ÖZEL, DOLAYLI YA DA NETİCE İTİBARIYLA ORTAYA ÇIKAN ZARARDAN SORUMLU DEĞİLDİR.

Üçüncü Tarafların Sitelerine Bağlantılar

BU BÖLÜMDEKİ BAĞLANTILARA GİTTİĞİNİZDE ALFABESOFT'NIN SİTESİNDEN ÇIKMIŞ OLACAKSINIZ. BAĞLANTILARIN GİTTİĞİ SİTELER ALFABESOFT'UN KONTROLÜNDE OLMADIĞINDAN, ALFABESOFT HİÇBİR SURETLE BAĞLANTININ YÖNLENDİRDİĞİ SİTENİN İÇERİĞİ VEYA BURADA VERİLEN BAĞLANTILAR YA DA BU SİTELERDEKİ DEĞİŞİKLİKLER VE GÜNCELLEMELERDEN SORUMLU DEĞİLDİR. ALFABESOFT AYRICA BAĞLANTILARIN VERİLDİĞİ SİTELERDEN GELEN YAYINLAR VEYA DİĞER İLETİM BİÇİMLERİNDEN DE SORUMLU DEĞİLDİR. ALFABESOFT BU BAĞLANTILARI KOLAYLIK SAĞLAMAK AMACIYLA VERMİŞ OLUP, BU BAĞLANTILARIN ALFABESOFT SİTESİNDE BULUNMASI ALFABESOFT TARAFINDAN ONAYLANDIKLARI ANLAMINA GELMEZ.

TELİF HAKKI NOTU. Telif Hakkı ©2019 Alfabesoft Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Tüm hakları saklıdır.

Burada açıkça verilmeyen hakların tümü saklıdır.