Alfabe Yazılımları Hakkında Kısa Bilgi

Vizyonumuz

Sağladığımız hizmetlerin, verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına dikkat ederek, müşterilerimize kesintisiz ve kaliteden ödün vermeden bir hizmet sunmak.

Misyonumuz

Belirli alanlarda, kullanım ve zamandan tasarruf ettirerek gerçek yaşamda verimliliği arttıran teknolojik çözümleri zamanında ve eksiksiz sunarak, satış sonrası destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak, tercih edilen, güvenilir ve kalitesi kabul görmüş üretici olmak.

Kuruluş ve Sahipler

Alfabesoft Software Company, 2017 yılında yazılım geliştiricisi olan Serdar Kamil GÜVENDİ tarafından İstanbul'da kuruldu. Alfabesoft bir bilgi ve yazılım teknolojisi çözümleri sağlayıcısıdır. Yeni nesil ve modern teknolojilere dayalı altyapısı ile sektörel ve eğitim alanındaki hizmetlerde yazılım ve bilişim çözümleri sunmaktadır. Yazılım alanındaki yeni teknolojileri bir çatı altında toplayarak kurduğumuz modern ve esnek mimarideki altyapımızı gelişen ve değişen kullanıcı ihtiyaçlarına göre kolayca adapte edebilmekte ve farklı platformlardaki kullanıcılara özgü uyarlanmış çözümler sunmaktayız.

Yazılımlar

Web Öğrenci Otomasyonu, Ölçme ve Değerlendirme Sistemi, Web Destekli Otomatik Ders Dağıtım Programı, SMS Paneli ve Sistemi, Web Tabanlı Kartlı Turnike Takip Sistemi, Web Tabanlı Kartlı Yemekhane Takip Sistemi, Kişisel Web Sitesi, Web CMS Sistemi, Kurum Siteleri.